Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Проект рішення сесії Нововодянської сільської ради Добропільського району «Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки на 2020 рік»

Проект рішення сесії Нововодянської сільської ради Добропільського району «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»

Розробник – Нововодянська сільська рада

  1. Проекти регуляторних актів передбачають:
  2. 1.Встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки на 2020 рік на території Нововодянської сільської ради Добропільського району.
  3. 2.Встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік на території Нововодянської сільської ради Добропільського району.
  4. Проекти рішень сесії Нововодянської сільської ради Добропільського району «Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Нововодянської сільської ради novovodyane.in.ua, на офіційному сайті Добропільської районної державної адміністрації dobrda.gov.ua, а також в приміщенні адміністративної будівлі Нововодянської сільської ради за адресою с. Нововодяне, вул. Донецька, 60.
  5. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.
  6. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

-          поштою за адресою: с. Нововодяне вул. Донецька, 60;

-          електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">04343174@ukr.net, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">04343174@mail.gov.ua.

       О.М. ХОЛОД, сільський голова