Загальна площа сільськогосподарських угідь Нововодянської сільської ради Добропільського району складає – 5973,5100 га, у тому числі 622,6100 га пасовищ.
Сіножаті та пасовища забороняється використовувати не за цільовим призначенням, а також - самовільно займати земельні ділянки (без правовстановлюючих документів).
При проведенні залуження природних кормових угідь (сіножаті та пасовища) слід використовувати травосуміші, серед яких люцерну синьо- та жовтогібридну, еспарцет, стоколоси безостий і прямий, житняк, райграс високий, пирій сизий і безкореневищний та інші. Порушення використання земельних ділянок суб’єктами господарювання тягне за собою накладання штрафів згідно ст.ст. 52, 53, 53-1, 56 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а в разі систематичного порушення або порушень в великих обсягах, землекористувачі можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності.
Громадяни, які володіють інформацією щодо випадків нецільового використання сіножатей та пасовищ, можуть звернутися до відділу діловодства та контролю апарату Добропільської райдержадміністрації за тел.: (06277) 2-81-59.