Повідомлення

про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території для обслуговування адміністративної будівлі

 (Нововодянська сільська рада с. Нововодяне, вул. Донецька, буд. 60)».

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 № 290, згідно з п. 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Нововодянською сільською радою проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації - Детальний план території для обслуговування адміністративної будівлі (Нововодянська сільська рада с.Нововодяне, вул. Донецька, буд. 60).

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території розміщені на офіційному веб-сайті Нововодянської сільської ради.

З проектом детального плану території було можливо ознайомитися у будівлі Нововодянської сільської ради за адресою с. Нововодяне                 вул. Донецька, 60, а також на офіційному веб-сайті Нововодянської сільської ради (novovodyane.in.ua ).

За період з 31 березня 2016 року по 30 квітня 2016 року до Нововодянської сільської ради пропозицій громадськості до проекту  містобудівної документації не надходило.

Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території завершено 30 квітня 2016 року.

Голова Нововодянської сільської ради                              О.М. Холод