УКРАЇНА

НОВОВОДЯНСЬКАСІЛЬСЬКА   РАДА

ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

20.10.2020 №VII/53-13

с. Нововодяне

Про затвердження технічної документації із

землеустрою та передачу земельної ділянки

у власність громадянину України

Редька Олександру Івановичу

(с. Нововодяне, вул. Степна, буд. 21)

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 22, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», пунктом 3 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України              «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши заяву Редька О.І., зареєстрований за адресою: с. Нововодяне, вул. Степна, буд. 21, технічну документацію із землеустрою, Нововодянська сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) замовник             гр. Редька Олександр Іванович для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Добропільський р-н,     с. Нововодяне, вул. Степна, 21.

2. Передати громадянину України Редька Олександру Івановичу (ідентифікаційний номер 1998512771) безоплатно у власність земельну ділянку (кадастровий номер 1422085500:05:000:0098) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, площею 0,2317 га, 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (згідно КВЦПЗ) в межах населеного пункту                       с. Нововодяне,вул. Степна, 21, Добропільський район, Донецька область.

3. Громадянину Редька О.І.:

3.1. Здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку, зазначену у пункті 2 цього рішення, в установленому законодавством порядку.

3.2. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог статей Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

4. Координацію роботи щодо виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, соціального розвитку сіл та охорони навколишнього природного середовища (Короття).

Сільський голова                                                                                 О. М. Холод