УКРАЇНА

НОВОВОДЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА

ПРОЕКТ

Р І Ш Е Н Н Я

СЕСІЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

від  22.02.2018  року   № VIІ/29-7

с. Нововодяне 

Про надання дозволу на розроблення

технічноїдокументації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ФОП Кравченку Андрію Івановичу

         Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12,120,122,123,124 Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій»,п.3 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши заяву фізичної особи - підприємця Кравченко Андрія Івановича                      (надалі - ФОП Кравченко А.І.), який мешкає за адресою: м. Добропілля,        вул. Саратовська,  буд. 20, договір міни вбудованого нежилого приміщення та нежитлової будівлі від 30.05.2016 року, сільська  рада

 ВИРІШИЛА: 

1. Надати ФОП Кравченку Андрію Івановичу дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0996 га (кадастровий номер 1422085500:03:000:0007) земель, які використовуються в комерційних цілях, із земель житлової та громадської забудови, що перебувають у запасі, для обслуговування та експлуатації будівлі магазину в оренду строком на 40  (сорок) років, за адресою: с. Первомайське, вул. Ватутіна, буд. 11"а" Нововодянської сільської  ради Добропільського району Донецької області

  1. ФОП Кравченко А.І. забезпечити:

2.1. Розроблення та погодження у встановленому законом порядку технічної документації із землеустрою зазначеної у пункті 1 цього рішення земельної ділянки.

2.2. Подання погодженого технічної документації із землеустрою до сільської ради для подальшого розгляду у встановленому законом порядку.

3. Координацію роботи щодо виконання  даного  рішення  покласти  на постійну  комісію з питань  регулювання земельних відносин, соціального розвитку сіл та охорони навколишнього природного середовища (Короття).

  Сільський голова                                                      О.М. Холод.02.2014