УКРАЇНА

НОВОВОДЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

СЕСІЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

від  21.12.2017  року   № VIІ/28- 7

с. Нововодяне 

„ Про   умови оплати праці

   працівників сільської ради у  2018  році “

     Згідно з Постановою кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року        № 268 « Про упорядкування умов оплати праці робітників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів і інших органів» зі змінами,        ст. 21 Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування» сесія сільської ради

ВИРІШИЛА: 

          1. Надати право сільському голові в межах фонду оплати праці:

          1.1 Надавати працівникам сільської ради щорічно матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових питань у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника та допомогу на оздоровлення, при наданні щорічної відпуски у розмірі середньомісячної заробітної плати.

         1.2 Здійснювати преміювання та встановити розміри премії працівникам сільської ради у відповідності до особистого вкладу в загальні результати роботи сільської ради в межах коштів, передбачених на преміювання в кошторисі витрат сільської ради на поточний рік та економії коштів на оплату праці, згідно Положення «Про преміювання працівників сільської ради», але не менше 10% від посадового окладу та економії фонду оплати праці за фактично відпрацьований час.

           2.Здійснювати в 2018 році преміювання  сільського голови Холода Олега Миколайовича, або особи,  яка  виконує  повноваження  сільського  голови у випадках, передбачених  ч.2 статтті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ( відпустка, хвороба, дострокове звільнення,  тощо) відповідно до його особистого вкладу  в загальні результати роботи  щомісячно  в межах фонду преміювання,  в розмірі не менше 10 відсотків від посадового окладу та економії фонду оплати праці, в межах затверджених видатків на оплату праці.

      3.  Надавати щорічно сільському голові матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових питань у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника та допомогу на оздоровлення, при наданні щорічної відпуски у розмірі середньомісячної заробітної плати.

 4. Контроль  за виконанням  даного  рішення  покласти  на постійну  комісію з питань  економічної політики, бюджету, фінансів і цін          (Симоненко Т.Л.).

  Сільський голова                                                      О.М. Холод