УКРАЇНА

НОВОВОДЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

СЕСІЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

від  24.10.2017 року   № VII/ 26 - 11

с. Нововодяне 

Про розроблення детального плану території

для   будівництва і обслуговування жилого

будинку, господарських будівель і споруд

Нововодянська сільська рада с. Веселе Поле

вул. Краматорська

           Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за №1468/20206, розглянувши заяву громадянина Новікова А.П., який зареєстрований  за адресою: смт. Святогорівка, вул. Молодіжна, буд. 7,  сільська  рада

 ВИРІШИЛА: 

1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га в межах населеного пункту с. Веселе Поле,                  вул. Краматорська Нововодянської сільської ради Добропільського району Донецької області  (далі – детальний план).

           2.Визначити замовником містобудівної документації, вказаної в пункті 1 даного рішення виконавчий комітет Нововодянської сільської ради.

3. Фінансування розроблення детального плану здійснити за рахунок коштів громадянина Новікова Андрія Петровича, на підставі укладеного договору.

  1. Виконавчому комітету Нововодянської сільської ради забезпечити:

- організацію розроблення детального плану;

- проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану покласти на виконавчий комітет.

5. Контроль  за виконанням  даного  рішення  покласти  на постійну  комісію з питань  регулювання земельних відносин, соціального розвитку сіл та охорони навколишнього природного середовища (Короття).

  Голова сільської ради                                                      О.М. Холод

Згідно з оригіналом:

секретар ради                                                                       Ю.В. Чучин

Голові Нововодянської сільської ради

Холод О.М.

Новікова Андрія Петровича

(іден. номер 2720311752)

зареєстрований за адресою:

смт. Святогорівка,

вул. Молодіжна, буд. 7

                                                 Заява.

          Прошу Вас надати дозвіл на розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га в межах населеного пункту с. Веселе Поле,                  вул. Краматорська.

                                                                     А.П. Новіков