З метою реалізації надання громадянам цільової соціальної підтримки та підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту, 18 квітня 2018 року відбувся виїзд Мобільного соціального офісу до Нововодянської сільської ради.
До спеціалістів управління звернулися громадяни району з питань призначення та виплати субсидії, щодо переліку документів для призначення різних видів допомоги, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та з інших питань. Мешканцям району були надані кваліфіковані консультації відповідно до чинного законодавства.

Також було проведена інформаційно-роз‘яснювальна робота серед осіб з інвалідністю щодо набуття чинності постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 238, якою запроваджено новий механізм забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, отримання ними компенсації, а також стосовно права вибору ТЗР та можливості використання електронного каталогу – класифікатора ТЗР для реалізації цього права.
Джерело: Управління соціального захисту населення.