Однією з форм співпраці районної ради з органами місцевого самоврядування є відвідування сесій місцевих рад.
Так, 19 квітня 2018 року керуючий справами Добропільської районної ради Любов Барлет взяла участь у роботі 31 чергової сесії Нововодянської сільської ради.
Відкрила сесію і провела в.о. сільського голови Юлія Чучин. Присутні на сесії були 8 з 12 обраних депутатів та працівники сільської ради.
Під час сесійного засідання депутати заслухали звіт головного бухгалтера сільської ради про виконання сільського бюджету за І квартал 2018 року.

У ході роботи депутати також внесли зміни і доповнення до кошторисних призначень сільського бюджету на 2018 рік та до Програми соціально-економічного розвитку Нововодянської сільської ради на 2018 рік.
У «Різному» присутні обговорили питання нагального ремонту пам’ятника на братській могилі у селі Нововодяне, намагалися знайти шляхи вирішення проблеми щодо сплати боргу батьками за відвідування дошкільнятами дитячого садка.
Депутат сільської ради, завідувач дитячого садка № 12 "Ластівка", Кірсанова Світлана Тамазівна, звернула увагу депутатського корпусу на необхідність включення до штатного розпису додаткової одиниці - посади робітника з обслуговування приміщень дитячої установи.

Автор: Добропільська районна рада